De-press

Je prípravok nenávykový?
Áno prípravok De-press je vďaka svojmu zloženiu nenávykový. Môžete ho teda užívať dlhodobo a bez obáv z nežiadúcich účinkov.

Čo je to L-tryptofán?
L-tryptofán je veľmi vzácna esenciálna a aromatická aminokyselina, ktorá je významná pre každú telesnú bunku. Je považovaná za zdroj tzv. hormónu šťastia. Viac o L-tryptofáne sa môžete dočítať napríklad na www.wikiskripta.eu.

Prečo obsahuje prípravok okrem L-tryptofánu aj bylinky?
Okrem L-tryptofánu obsahuje výživový doplnok De-press unikátnu kombináciu extraktov zo 4 bylín (PozitivIN komplex™) – valeriány lekárskej, medovky lekárskej, ľubovníka bodkovaného a šafránu siateho. Práve táto prírodná sila dodáva vašej psychike to, čo je potrebné. Valeriána podporuje duševné zdravie, relaxáciu, mentálnu pohodu a pokojný spánok. Medovka a ľubovník pomáha udržiavať pozitívnu náladu. Šafrán posilňuje túto komplexnú upokojujúcu účinnosť.

Aké je dávkovanie?
Dávkovanie je jednoduché – stačí užívať 1–2 tobolky denne, ktoré vždy zapijeme dostatočným množstvom vody. Vďaka nenávykovému zloženiu prípravku môžete De-press užívať aj dlhodobo.

Sú nejaké obmedzenia, kedy by som prípravok nemal užívať?
Prípravok pri dodržanom odporúčanom dávkovaní nijako neovplyvňuje kognitívne funkcie, po jeho užití sa tak neznižuje vašu pozornosť. De-press tak môžete užívať aj pri riadení motorového vozidla. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, zároveň nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neodporúča sa užívať, pokiaľ ste precitlivelý na niektorú v prípravku obsiahnutú zložku.

Prečo mám vždy na jeseň horšiu náladu?
Pre jeseň je typické sychravé počasie, nedostatok slnka, a tým pádom aj svetla, ktoré je pre naše telo veľmi dôležité. Ľudské telo bez slnka a svetla chýba energia, ktorá ovplyvňuje duševnú pohodu. Veľkú rolu hrajú tiež skracujúce sa dni. Tie majú dopad na spánkový biorytmus, ktoré môžu byť na jeseň často narušené.

Čo mám robiť, keď mám zlú náladu?
Základom úspechu sú 3 veci – vydatný odpočinok, svetlo a čerstvý vzduch. Na tieto 3 základné kamene sa potom pripoja ďalšie aktivity ako športy vonku a posedenie s priateľmi. Podľa nedávnych zistení dobrú náladu dodá tiež ľudský dotyk uvoľňujúci nie len telo (upokojujúci je tiež tep frekvencii), ale aj endorfíny, už sú dôležité pre psychickú pohodu.